قوانین و مقررات
شرایط تحویل کالا:

دهچی پس از ثبت سفارش توسط مشتری حداکثر ظرف ۳ روز کاری سفارشات خود را تحویل سیستم حمل و نقل میدهد و در هر مرحله از سفارش وضعیت آن را از طریق سیستم اطلاع رسانی ایمیلی و پیامکی به مشتری اطلاع می دهد.

شرایط مرجوع کردن سفارش:

خریدار می تواند ظرف هفت روز، به اندازه لازم برای یک وعده (یک دهم وزن محصول)از عسلی که از طریق دهچی خریداری کرده است، استفاده کند و در صورت عدم رضایت از کیفیت نسبت به مرجوع کردن آن به زنبوردار اقدام کند.

با توجه به اینکه دهچی قبل از پذیرش زنبورداران در سامانه خود، سابقه و خوشنامی آنها را چک می کند و در ادامه به فرایندهای زنبورداری و تولید عسل آنها نظارت دارد و در گام های بعدی نسبت به بازرسی، بسته بندی و ارسال عسل زنبورداران اقدام می کند؛ لذا احتمال دریافت عسل بی کیفیت از طریق سامانه دهچی، نزدیک به صفر است. با این وجود برای اطمینان خاطر به خریداران عسل، دهچی در کمال احترام در صورتی که خریدار از کیفیت عسل دریافتی خود ناراضی بود، آن را به زنبوردار مرجوع خواهد کرد.

هزینه مرجوع کردن عسل، مستقل از اینکه مقدار عسل خریداری شده شما چقدر است، برعهده دهچی خواهد بود.

پس از مرجوع کردن، یا می توانید عسل یک زنبوردار دیگر را (هم قیمت با سفارش قبلی تان) مجددا انتخاب کرده و سفارش دهید و یا اصل مبلغ پرداختی شما برای شما حواله شود.

راهنمای مرجوع کردن:
 1. ابتدا به پشتیبانی سایت(گوشه پایین سمت راست) پیام بدید و تصمیم خود را برای مرجوع کردن اطلاع بدهید.
 2. عسل را در همان بسته بندی که دریافت کرده بودید، برای مرجوع کردن آماده کنید و اطمینان حاصل کنیدکه درب بسته به خوبی بسته شده است.
 3. شماره کارت خود را همراه با نام صاحب شماره حساب، به صورت خوانا بر روی یک برگه یادداشت کنید تا داخل جعبه مرجوع کردن عسل قرار بدهید. هزینه عسل بعلاوه هزینه مرجوع کردن از طریق پست به این کارت واریز خواهد شد.
 4. در ساعت اداری به باجه پست مراجعه کنید و بسته عسل را در یک جعبه حباب دار بسته بندی کنید.
  دهچی هزینه جعبه را به شما پرداخت خواهد کرد.
 5. آدرس کامل ما را به شرح زیر روی جعبه بنویسید:
  آدرس گیرنده: خلخال-سیمتری-جنب هلال احمر پلاک ۵۲ واحد ۲ کدپستی:5681753731
 6. آدرس خود را با ذکر کدپستی بر روی جعبه بنوسید.
 7. برای ارسال از پست سفارشی استفاده کنید و از مامور باجه درخواست کنید از سرویس های خاص در ارسال بسته مانند شناسه الکترونیک، دو قبضه، آگهی تحویل و… استفاده ننماید. این باعث خواهد شد هزینه ارسال بسته حداقل شود.
 8. پس از ارسال خواهشمندیم شماره کارت و نام صاحب حساب را بر روی رسید پستی به شکلی خوانا بنویسید و تصویری از آن را از طریق ایمیل info@dehchi.com و یا واتساپ 09397858109 برای ما ارسال کنید. (شماره کارت داخل جعبه و شماره کارت ذکر شده روی رسید پستی بایستی یکی باشند.)

ظرف 72 ساعت پس از دریافت بسته پستی، بسته به انتخاب شما، برای شما عسل جدید از یک زنبوردار دیگر ارسال خواهد شد و یا هزینه عسل بعلاوه هزینه مرجوع کردن آن برای شما واریز خواهد شد.

پیمایش به بالا