دهچی خانه زنبورداران زحمتکش و صادقی است که شما می‌توانید عسل طبیعی مورد نیازتان را آگاهانه وبا‌‌‌‌‌‌خیال راحت خریداری کنید.

درباره دهچی انتخاب زنبوردار و خرید عسل طبیعی

انتخاب زنبورداران و خرید عسل طبیعی

خرید عسل از:
احسان درخشان
شيشه ٦٠٠ گرمي عسل طبيعي: 109 هزار تومان
عسل طبیعی احسان درخشان در دشت‌های منطقه خورش‌رستم برداشت شده است و در میان چند صد گونه گیاهی دشتستان یونجه و گون گیاهان غالب هستند.
2.81
خرید عسل از:
عباس سلیمی
شيشه ٦٠٠ گرمي عسل طبيعي: 139 هزار تومان
عسل طبیعی عباس سلیمی در طبیعت روستای ترازوج در دامنه کوه اُویوق برداشت شده است و در میان چند صد گونه گیاهی کوهستانی گون و آویشن گیاهان غالب هستند.
2.1
خرید عسل از:
سید محمد سید محمدی شال
شيشه ٦٠٠ گرمي عسل طبيعي: 129 هزار تومان
عسل طبیعی سید محمد در دامنه کوه‌های روستای شال برداشت شده است و در میان چند صد گونه گیاهی کوهستانی بابونه , گون و آویشن گیاهان غالب هستند.
2.22
خرید عسل از:
امین هادی پور
شيشه ٦٠٠ گرمي عسل طبيعي: 119 هزار تومان
عسل طبیعی امین هادی‌پور در دامنه کوه‌های طهارم دشت برداشت شده است و در میان چند صد گونه گیاهی کوهستانی گون و آویشن گیاهان غالب هستند.
2.31
خرید عسل از:
بهنام رئوفی
شيشه ٦٠٠ گرمي عسل طبيعي: 149 هزار تومان
عسل طبیعی بهنام رئوفی در طبیعت روستای سوسهاب در دامنه کوه آق داغ برداشت شده و درمیان چند صد گونه گیاهی کوهستانی گون٬آویشن و مریم گلی گیاهان غالب هستند.
1.2

 

 

 

عسل گرماندیده دهچی

عسلِ طبیعی یک ماده قندی هستش که در طول زمان با از دست دادن رطوبت و فعالیت آنزیم دیاستاز از حالت مایع به حالت جامد در میاد و این یک روال طبیعی تو زیستِ عسل طبیعی است.

کارخونه های تولید عسل برای اینکه عسلشون همیشه شفاف و زلال باقی بمونه (و نظر مشتری رو جذب کنه) به عسل گرمای با دمای بالا میدن و دیگه عسل رس نمی بنده و به صورت رقیق سریع بسته بندی میشه. اما نه تنها آنزیم های عسل از بین میره بلکه آنتی اکسیدان ها، پروتیین ها و ویتامین های موجود در عسل هم از بین میرن و عسل تبدیل میشه به یک مایع شیرین کننده معمولی.

ما در دهچی عسل رو به صورت گرماندیده بسته بندی می کنیم که این محصول با تمام خواص شگفت انگیز و درمانیش به دست شما برسه و شما بتونید نسبت به ذائقه خودتون مصرفش کنید. شما می تونین بسته بندی دهچی رو که به صورت رس زده دستتون رسیده روی شوفاژ یا داخل آب گرم بزارین و بعد از یک ساعت عسل رو به صورت یک مایع شفاف مصرف کنید. (یادتون نره: دمای غیر مستقیم و پایینتر از ۴۵ درجه تا خواص عسل طبیعی حفظ بشه)

 

بسته بندی محصولات دهچی

با خرید عسل طبیعی از دهچی، یک شیشه عسل طبیعی از زنبوردار انتخابیتون، به همراه دفترچه مشخصات زنبوردار و شناسنامه عسل انتخابیتون داخل یک بسته بندی ایمن و بهداشتی براتون ارسال میشه. بسته بندی های دهچی توسط زنان سرپرست خانواده دوخته میشه و دهچی هیچ سودی بابت این محصول دریافت نمیکنه و فقط برای اینکه خیالمون راحت باشه این محصول سالم ارسال و به دست مشتریمون میرسه تولید میشه.

 

مشتریان دهچی

درباره دهچی

خرید عسل طبیعی

دهچی مجموعه ای است از دوست داران عسل و تولید کنندگان اصیل آن. جایی که عسل، زنبوردار و مصرف کننده‌ی عسل، در آن ارزش دارند. ما دوست داریم به شما تجربه‌ای متفاوت از خرید عسل طبیعی را هدیه دهیم.

برای عسل خوب و در واقع عسل طبیعی، زحمت کشیده میشه؛ از زنبور تا زنبوردار. همون جوری که شما برای پولی که بابت عسل پرداخت می کنین، زحمت می کشین. عسل خوب و خالص از تلاش و زحمت یک زنبوردار توی زنبورداری نقش می بنده و سلول به سلول یک موم رو بررسی می کنه. ملکه و تعداد تقریبی زنبورهاش رو می دونه و برای رشد کندو و سالم و سرحال بودنش، خون دل میخوره. می تونسته صبح تا شب به زنبورها آب و شکر بده اما نداده، یا عسل رو گرما بده تا شکل ظاهری زیبایی به خودش بگیره، اما به خاطر این که آنزیم ها و ویتامین های عسل از دست نره، این کار رو نمی کنه.

ما هم برای حمایت از زنبوردار و خریدار، چند مدل عسل رو با هم قاطی نمی کنیم یا دلال عسل نیستیم. بلکه در حمایت زنبوردار وایستادیم تا اگر وجدان کاری یا هر چیز دیگه ای بهش اجازه نمیده عسل تقلبی تولید کنه، حداقل یک محل عرضه داشته باشه تا بتونه نون زحمتش رو سر سفره‌ی خونواده‌ش ببره.

این جا در دهچی، ما به عسل خالص اونها هویت می دیم و در یک بسته بندی استاندارد و اصولی اون رو مستقیم به دست شما می رسونیم.

خرید عسل از زنبورداران

ما عسل رو از زنبوردار حقیقی و اصیل تهیه می کنیم. کسی که وقتی پای صحبتش می شینیم، یادشه که اولین بار و اولین کندوی زندگیش رو تو دست پدر یا پدربزرگش دیده. یادشه عسل توی صبحانه‌ی دوران بچگی چه طعمی داشته.

زنبوردارهایی که محصولشون رو از مسیر دهچی به دست شما می رسونن، داستان های متفاوت اما همسو دارن. داستان بعضی هاشون توی سایت هست. این عسل از جای خیلی دوری نمیاد. اکثرا از دامنه ها و دشت های بی نظیر خلخال. اما صداقت و کیفیتشون انگار سال ها با زندگی عجیب و غریب شهری ما فاصله داره.

هنوز " خدا بهتون برکت بده " براشون معنی داره و هنوز لب به نونی نزدن که ذره ای نارضایتی خریدار توش باشه. برای همین این زنبوردارها برای دهچی ارزشمندن و برای همین، یکی از ارزش های دهچی حمایت از کسب و کار و رونق دادن به حرفه‌شونه.

دهچی

دهچی یک کسب و کار در حوزه خرید عسل طبیعی هستش اما کسب و کاری که همش قرار نیست درآمد باشه.

اگر بخوام بهتر بگم، یعنی این که فکر می کنم اگر روی ارزش هایی که از روز اول برای دهچی تعریف کردم بایستم، برکت و درآمد هم خودش میاد. ما این جا زنبوردارها رو به اسم می شناسیم. پای کندوها و حرف هاشون می شینیم و باهاشون چای می خوریم.کمکشون میکنیم که عسلشون رو مستقیم به دست شما برسونن و این جوری خیالمون راحته که هیچ کس، هیچ وقت از دهچی ناراضی بیرون نمیره.

عسل زنبوردارها در دهچی آزمایش میشه، بهشون شناسنامه میدیم و هیچ وقت عسل گرمادیده و ناخالص نمیفروشیم.

داستان همکاران و زنبورداران دهچی رو بخونین و عسل خالصی رو بخرین که حرف دل زنبوردارش و کیفیت تایید شده‌ی محصولش در دهچی وجود داره. فروش عسل طبیعی در سایت دهچی بدون واسطه بوده و در واقع فروشنده همان زنبوردار است. دهچی با فروش مستقیم و بی واسطه عسل و با اطلاع رسانی در این زمینه، هدف خود را برمبنای توانمندسازی زنبورداران و آگاهی دهی به مصرف کنندگان قرار داده است. امیدواریم در این مسیر بتوانیم عملکردی شایسته داشته باشیم.