خرید عسل طبیعی وچگونگی تشخیص آن

 اگر بخواهیم از خواص عسل برای شما بگوییم، چاره ای جز تکرار مکررات نیست. حتی گفتن این عنوان که عسل طبیعی بخورید نیز بسیار بدیهی و تکراری است. خواص عسل به عنوان عالی ترین نوع ماده غذایی، بارها و بارها در غالب مقالات و حتی مستندها و برنامه های تلویزیونی نیز عنوان شده است. حالا وقتی صحبت از خرید آنلاین عسل طبیعی به میان بیاید، قطعا بسیاری از شما می پرسید که : 

« ما حتی به عسلی که با چشم مشاهده کرده ایم و بروشور و توضیحات آن را هم خوانده ایم، نمی توانیم اطمینان کنیم. حالا چطور می خواهید که تنها با یک عکس و خواندن توضیحاتی در رابطه با نوع و طبیعی بودن این عسل، باور کنیم که محصولی کاملا طبیعی و مطابق با مشخصات تعریف شده آن را تهیه کرده ایم؟!؟ »

اگر راستش را بخواهید ما هم حرف زیادی در این باره نداریم و تنها می توانیم شما را به برگه های آزمایشگاه و خرید مستقیم عسل دِهچی از زنبورداران روستایی ارجاع دهیم.

بیشتر بخوانید: 6 ثاتیر فوق العاده عسل روی مو

خرید هر ماده غذایی در بازاری که مملو از محصولات غیرطبیعی، فرآوری شده و پرورش یافته با انواع هورمون ها و مواد شیمیایی است، همواره سخت است. این موضوع در هنگام خرید عسل طبیعی به مراتب سخت تر می شود؛ زیرا بسیاری از ما تنها یک تصویر و طعم کلی از این محصول شگفت انگیز داریم. طعمی شیرین و رنگی عسلی!

عسل طبیعی را چگونه تشخیص بدهیم؟

 ‌راه های تشخیص عسل طبیعی چیست؟

واقعیت ماجرا این جا است که شما به عنوان خریدار نهایی عسل طبیعی، تنها و تنها 2 راه برای اطمینان یافتن از اصالت محصول خریداری شده دارید :

 1. تحویل عسل به آزمایشگاه و دریافت برگه آزمایشات مربوط به آن.
 2. خرید عسل به صورت مستقیم از زنبوردار. که البته این موضوع هم به شناخت و اطمینان شما به زنبوردار باز می گردد.

” دهچی ” روش ما برای خرید آنلاین عسل طبیعی است. جایی که تلاش داشته ایم برای اطمینان خاطر شما، محصولاتی آزمایش شده عرضه کنیم و در عین حال با شناختی که به واسطه محل تولدمان یعنی خلخال، نسبت به زنبورداران اصیل و خوش نام داشته ایم، محصولاتی با کیفیت را به شما ارائه بدهیم.

بیشتر بخوانید: ۷ مزیت عسل مانوکا برای سلامت

ما برای تامین چرخه خرید و فروش آنلاین عسل طبیعی ، نه به سراغ زنبوردارانی می رویم که برای اندک سودی بیشتر حاضرند خواص طبیعی این ماده شگفت انگیز را از بین ببرند و نه به سراغ تازه کارانی که خود نیز عسل و زنبور را هنوز به درستی نمی شناسند!

دهچی در واقع، همچون عسل ارگانیک بی نظیر ایران، متولد خلخال است. بزرگ ترین شهر تولید کننده عسل ارگانیک ایران.

پس نه عسل هر زنبورداری را ارائه میدیم و نه خرید هر عسلی را به شما توصیه می کنیم. ما عسلی را به شما معرفی می‌ کنیم که زنبوردار آن را به خوبی می شناسیم و حتی می دانیم که این حرفه، کسب و کار خانوادگی آنها بوده است و عسل آنها تمام فاکتورهای کیفی مثبت آزمایشگاهی را دارد .

عسل حاصل دست زنبوردارانی که به حلال بودن نان سفره خود اهمیت می دهند و به عسل به چشم موهبتی الهی و به زنبور به عنوان آفریده ای ارزشمند، احترام می گذارند. با این کار هم چرخ زندگی آنها آسان تر و زیباتر می چرخد و هم آن که شما محصولی را خریداری می کنید که حقیقتا به خواص عسل طبیعی شباهت دارد و کاملا مطابق با آن است. 

چگونه میتوانیم با خیال راحت عسل طبیعی خریداری کنیم؟

خرید عسل طبیعی واقعا کار دشواری است!حتی اگر در حین سفر و رانندگی در بکرترین جاده های ایران و به ویژه یکی از زیباترین نمونه های آن یعنی جاده اسالم به خلخال، به سراغ یک زنبوردار در کنار دشتی زیبا بروید هم نمی توانید با اطمینان بگویید عسلی که خریداری کرده اید همان چیزی است که به دنبال آن بوده اید و یا حتی عسلی که خریداری کرده اید در فرآیندی طبیعی تولید شده است.

متاسفانه در کشور ما همواره راه های خلاقانه و شگفت انگیز بی شماری برای تقلب طراحی می شود که جا نماندن از این لیست و ترفندها، کار آسانی نیست؛

ما در دهچی، فروش عسل طبیعی را از دوستان و آشنایان خود آغاز کردیم و اتفاقا درخواست آنها برای مشاوره و خرید عسل طبیعی باعث شد تا ایده های اولیه سایت دهچی که هدفش ایجاد بستر خرید آنلاین عسل طبیعی است، شکل بگیرد. 

عسل طبیعی را چگونه تشخیص بدهیم؟

آیا می‌توان به فرآیند خرید آنلاین عسل طبیعی اعتماد کرد؟

چه یک مصرف کننده یا خریدار حرفه ای باشید و یا این که عسل تنها بخش کوچکی از زنجیره غذایی شما را پوشش بدهد، در هر 2 حالت تشخیص عسل طبیعی با چشیدن طعم و یا بررسی ظاهری آن،بررسی تقلبی بودن عسل با آب سرد، کبریت و یا تخم‌‌ مرغ امری است دشوار و به بیان صادقانه ” ناممکن ” و تنها چاره آن همان 2 مورد اطمینان به تولید کننده و سپردن کار به آزمایشگاه تخصصی است. 

زمانی که امکان خرید آنلاین عسل طبیعی را در دهچی برای شما فراهم می کردیم، با زنبوردارانی آشنا شدیم که سال ها است رنج این حرفه را درمناطقی که نشانی از سکونت در آن نیست به دوش کشیده اند،در دل طبیعت، تا با حداقل میزان درآمد، محصولی طبیعی و سلامت به خریداران محدود خود عرضه کنند. 

نگاه و ارزش بنیادین ما در دهچی، حمایت از این زنبورداران شریف و اصیل و همچنین فروش عسل آنها به خریدارانی است که با آن که شاید به صورت حرفه ای عسل را نشناسند؛ اما قرار است با خیال راحت مصرف کننده آن باشند زیرا که ما در دهچی قبل از بسته بندی و فروش عسل زنبورداران آن را آزمایش می‌کنیم و در صورت نداشتن تخلف یا تقلب در تولید شروع به فروش عسل طبیعی می‌کنیم. ما در این جا قرار نیست از صدها خاصیت اثبات شده عسل برای درمان انواع بیماری ها سخن بگوییم و یا با تکرار مکررات به شما بگوییم که هیچ ماده غذایی، قابل مقایسه با عسل طبیعی نیست. 

خرید عسل طبیعی وچگونگی تشخیص آن

تنها به شما این اطمینان را می دهیم که با خرید آنلاین عسل طبیعی از دهچی همان محصولی را مصرف می کنید که از نظر کیفی آزمایش و بررسی شده و زنبوردار بر سر سفره خود می برد.

خرید عسل طبیعی
اینستاگرام دهچی تلگرام دهچی

4 دیدگاه برای “خرید عسل طبیعی وچگونگی تشخیص آن

  • دهچی گفته:

   ما زنبوردارهای عضو دهچی را پایش میکنیم در فصل گل و محصولشون را آزمایش کرده و برگه آزمایش را در صفحه هر زنبوردار بارگذاری میکنیم و در صورتی که زنبوردار هیچ تخلف یا تقلبی انجام نداده باشه عضو سامانه دهچی میشه.

  • دهچی گفته:

   بله با دهچی تماس بگیرید و در تلفن گویا بخش فروش عمده و سازمانی را انتخاب کنید و از تیم فروش عمده ما پیگیری کنید این موضوع رو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *